Постановка Холтера дистанційно (поштою)

Холтерівський моніторинг ЕКГ (Холтер) – надзвичайно важливий метод обстеження в кардіології, який в першу чергу спрямований на виявлення аритмій. По своїй суті – це портативний електрокардіограф, який встановлюється на пацієнта та протягом багатьох годин проводить безперервний запис ЕКГ. В подальшому лікар в спеціальній програмі аналізує кожне скорочення серця і робить відповідне заключення.

 

Традиційна постановка Холтера вимагає значних часових затрат, адже Вам доведеться тричі приїжджати в медичний центр:

 1. Перший раз необхідно приїхати, щоб на Вас одягнули Холтер.
 2. Другий раз Ви приїжджаєте, щоб Холтер зняти.
 3. Третій раз необхідно приїхати, щоб забрати результати обстеження після розшифровки.
Холтер

Такий традиційний підхід незручний з декількох причин:

 • потребує значних часових затрат
 • не завжди можливо підлаштуватися під робочі години медичного центру
 • витрати на транспорт
 • пацієнт може бути маломобільний або й лежачий
 • відсутність необхідного обладнання неподалік
 • додаткові ризики контакту з пацієнтами, які мають вірусну інфекцію

Саме тому, КардіоМах пропонує скористатися підходом, який успішно використовується в США – дистанційне встановлення холтера. Як це працює? Надзвичайно просто! Ми надсилаємо Вам Новою Поштою комплект для самостійного встановлення Холтера з детальною відео-інструкцією, після проведення дослідження Ви надсилаєте нам апарат назад для розшифровки. Лікар проводить аналіз дослідження й надсилає розшифровані результати на Ваш email. Щоб переконатися у простоті даного підходу, просто перегляньте це коротеньке відео:

Як замовити дистанційне встановлення Холтера?

 1. Перейдіть, будь  ласка, за посиланням та заповніть форму.
 2. Вам зателефонує наш адміністратор та уточнить всі необхідні деталі.
 3. Після отримання оплати ми надсилаємо комплект для самостійного встановлення на зазначену адресу в спеціальній захисній упаковці.
 4. Завдяки детальній відео-інструкції Ви самостійно встановлюєте Холтер, а за потреби отримуєте підказки від нашого медичного персоналу по телефону.
 5. Самостійно знімаєте обладнання та відправляєте його Новою Поштою.
 6. На наступний робочий день після отримання КардіоМах надсилає Вам результати обстеження.

Чи можна замовити встановлення Холтера на дому?

Для тих пацієнтів, які потребують встановлення Холтера на дому в Києві КардіоМах пропонує послугу “Моніторинг ЕКГ по Холтеру (24 год.) з виїздом медичної сестри”. Вартість послуги 3500 грн.

 

Як підготуватися до постановки Холтера?

Холтерівський моніторинг ЕКГ не потребує спеціальної підготовки і може встановлюватися як зранку, так і ввечері. Проведення дослідження не передбачає серйозних обмежень для звичного ритму Вашого життя. Однак, слід враховувати, що після встановлення Холтера Ви не зможете приймати водні процедури (ванна, душ, сауна). Також небажаним є активні види спорту, адже це може призвести до відриву кабелів, а сильне потовиділення погіршить контакт електродів з шкірою. Для зменшення електростатичних взаємодій рекомендується поверх електродів не одягати синтетичні речі (футболка, блузка, сорочка), а віддати перевагу речам з бавовни.

Записатись на прийом

  Записатись на прийом

  Напишіть назву дослідження та бажаний час і ми Вам перетелефонуємо.